PÉČE O KLIENTY

 

 

Tradičního KONCERTU TŘÍKRÁLOVÉHO, který se konal 6. 1. 2015 v Domě U Kamenného zvonu na Staroměstském náměstí se zúčastnilo více než 100 hostů a významných partnerů společnosti TOP EXPO CZ. V úvodním projevu poděkovala partnerům a klientům TOP EXPO ředitelka společnosti Míla Veselá. Slavnostní koncert mezzosopranistky Pavly Švestkové s klavírním doprovodem Lenky Korbelové posluchače nadchl. Po jeho skončení byli všichni hosté pozváni na číši vína. Závěrečnou zprávu najdete zde.

 

Rezidence primátora HMP na Mariánském náměstí byla dějištěm v pořadí již 14. KONCERTU KŘÍKRÁLOVÉHO, kterým chce TOP EXPO CZ poděkovat svým obchodním partnerům a spolupracovníkům u příležitosti nového roku. Mezi více než stovkou hostů, kteří vyslechli koncert v podání TRIA ARTEMISS, nechyběli např. rektor ČVUT v Praze Václav Havlíček či náměstek pražského primátora Jiří Nouza. Závěrečnou zprávu z večera najdete zde.

 

V neděli 8. září 2013 proběhlo v pořadí již 4. letní setkání přátel TOP EXPO. Výtěžek z koncertu TOP ZE SVĚTOVÝCH MUZIKÁLŮ v brilantním podání Josefa Štágra a Barbory Fialové byl věnován na podporu výstavy kostýmů a rekvizit z pohádky Tři oříšky pro Popelku, která se na Švihově točila v roce 1973. Závěrečnou zprávu z akce najdete zde.

 

Tradičního KONCERTU TŘÍKRÁLOVÉHO, který se konal 7. 1. 2013 v Národním technickém muzeu, se zúčastnilo více než 200 hostů a významných partnerů společnosti TOP EXPO a NTM. V úvodním projevu poděkovala partnerům a klientům TOP EXPO ředitelka společnosti Míla Veselá. Hosty osobně přivítal generální ředitel NTM Karel Ksandr. Komorní koncert Adély Štajnochrové - housle a Alžběty Vlčkové – violoncello v neobvyklém prostředí nádherně vyzněl a posluchače nadchl (fotogalerie). Po skončení koncertu byli všichni hosté pozváni na číši vína.

 

Společnost TOP EXPO CZ se ve středu 19. září 2012 za účasti významných hostů a partnerů rozloučila s letošním létem. K příjemně strávenému odpoledni v romantickém prostředí restaurace CAMPANULLA přispělo vinařství RAJHRADSKÉ KLÁŠTERNÍ. Skvělá vína prezentoval pan Jiří Ruibar osobně. Pro TOP hosty se podařilo zpřístupnit prostory VELKOPŘEVORSKÉHO PALÁCE a PALÁCE PÁNŮ STRAKŮ Z NEDABYLIC, kde se konal koncert, v jehož závěru byl představen program 2. pololetí TOP EXPO. Závěrečnou zprávu z akce najdete zde, momentky pak v naší galerii.

 

Tým TOP EXPO připravil pro své partnery EVENT pod názvem POETICKÉ ROZLOUČENÍ S LÉTEM (program zde). Účast již potvrdilo více než 80 TOP partnerů. Těšíme se na toto výjimečné setkání. Vážíme si toho, že našich projektů využívá ke své propagaci stále více významných společností.

 

Tým TOP EXPO zajistil pro své významné partnery a klienty účast na GALAKONCERTU EVY URBANOVÉ na zámku KOZEL. Nevšednímu kulturnímu zážitku předcházelo pracovní jednání na téma „RENOVACE STAVEBNÍCH PAMÁTEK“ a společenské setkání v Modrém salonku. Ředitelka společnosti TOP EXPO Míla Veselá měla tu čest přivítat na 90 partnerů a hosta nejvzácnějšího, kterým byla paní Mirka Němcová, předsedkyně PSP ČR. Fotografie z akce najdete zde.

 

Tradičně se na prahu nového roku pozdravili významní klienti a hosté TOP EXPO CZ; tentokrát v nádherných prostorách pražského Clam-Gallasova paláce. V pořadí již 12. KONCERTU TŘÍKRÁLOVÉHO se účastnilo více než 200 významných hostů, účinkoval soubor Musica Festiva di Praga, který si jako doprovod zvolila operní pěvkyně sopranistka Pavlína Senić. Krátké, leč vřelé, novoroční projevy pronesli k hostům ministr dopravy pan Pavel Dobeš a primátor hl.m. Prahy pan Bohuslav Svoboda. Sbírka ve prospěch Domova sv. Karla Boromejského v Řepích vynesla krásných 24 750 Kč. DĚKUJEME VÁM, PŘÁTELÉ! Závěrečná zpráva zde, fotogalarie zde.

 

Květinová party, kterou zorganizovala společnost TOP EXPO CZ v prostorách restaurace CAMPANULLA 26. 9. 2011, byla určena především ženám v manažerských pozicích a podnikatelkám. Přinášíme Vám závěrečnou zprávu z akce, která mj. podpořila nadační fond na podporu postižených dětí KOPRETINA. Fotografie z party si můžete prohlédnout v naší galerii.

 

Tým TOP EXPO zajistil pro své významné partnery a klienty účast na opeře NABUCCO na zámku Kynžvart. Nevšednímu kulturnímu zážitku předcházelo pracovní jednání a společenské setkání v hotelu Metternich (13. 8. 2011)